Легалізували 267 робочих місць

З початку цього року, завдяки спільній роботі фахівців Головного управління  Пенсійного фонду України в області, Головного управління Державної податкової служби України  та Управління Держпраці в Чернігівській області, на Чернігівщині легалізовано 267 робочих місць, мобілізовано 350,4 тисяч гривень єдиного внеску.

Пенсії скорочують?

Останнім часом в деяких електронних ЗМІ поширюється інформація про те, що багатьом українцям заднім числом скорочують пенсії. Чи відповідає це дійсності?

Пенсію підвищили 224 тис. пенсіонерам

З 1 березня 2021 року в області проіндексовано пенсію, у зв’язку зі зростанням середньої заробітної плати та показника інфляції, 277,9 тис. особам. До рівня 2200 грн. підвищено розміри пенсій особам, які мають повний страховий стаж (35 років для чоловіків та 30 років для жінок). Розмір пенсії підвищено для 224,1 тис. осіб. Середній розмір підвищення склав 217,38 грн.

Перерахунок пенсійних виплат «чорнобильцям» з 1 січня 2021 року

У березні 2021 року одержувачі пенсій по інвалідності та у зв’язку з втратою годувальника відповідно Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», пенсія яким обчислюється з урахуванням пункту 9-1 постанови Кабінету Міністрів України №1210 від 23.11.2011року «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», тобто із п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати,  одержать не тільки проіндексовану пенсію за березень, а й доплату за січень-лютий 2021 року.