Продаж будівлі клубу!

Продаж будівлі клубу, загальною площею - 173,20 кв.м., що розташована за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Олишівка, вул. Газопровід, буд. 31. ДЕТАЛІ ЗА ПОСИЛАННЯМ - https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2021-10-28-000029-2

Про проведення приписки громадян України до призовних дільниць!

На виконання вимог Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2021 року № 100) у Чернігівському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки протягом січня - березня 2022 року буде проводитися приписка громадян до призовної дільниці.

Карантинні обмеження " Червоного" рівня епіднебезпеки.

На засіданні Державної комісії ТЕБ та НС від 27.10.2021 року комісія вирішила встановити з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 р. “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Чернігівської області та запровадити обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для червоного рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.