Проєкти регуляторних актів.

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проєкту рішення Олишівської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Олишівської селищної ради на 2022 рік»

11:47 30.11.2021

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Олишівської селищної ради «Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Олишівської селищної ради на 2022 рік»

11:46 30.11.2021

Проєкт рішення "Про встановлення ставок місцевих податків та зборів на території Олишівської селищної ради на 2022 рік " Додатки до проєкту рішення.

11:43 30.11.2021