Дата: від до Скинути

ПОРЯДОК використання коштів для надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету за програмою “Компенсація у зв’язку з підвищенням тарифів на електричну енергію на оплату електричної енергії населенням, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), населенням, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості), а також багатодітними, прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу? (далі — бюджетні кошти).

14:11 04.02.2021