Військовий ПДФО: розрахунки й аргументи від Асоціації міст України

Як місцеве самоврядування використовує військовий ПДФО, скільки його отримано й використано, що потрібно робити з цим податком обґрунтовують в Дзеркалі тижня Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України та Оксана Продан, Радниця Голови Асоціації міст України на підставі данних 754 громад.

Опитування готовності населення до надзвичайних ситуацій: крок до безпеки та підвищеної готовності

Комісією з питань цивільних Штабу волонтерів Чернігівської області від 17.08.2023 прийнято рішення про проведення опитування, яке спрямовано на визначення рівня готовності місцевого населення до надзвичайних ситуацій. Ініціатива спрямована на покращення рівня безпеки та підвищення готовності жителів області до можливих небезпечних ситуацій.

Управління соціального захисту населення повідомляє

Управління соціального захисту населення повідомляє, що Чернігівська районна державна адміністрація розпочала роботу щодо формування персонального складу членів Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при районній державній адміністрації.