При здійсненні готівкових розрахунків за надані послуги чи продані товари використання реєстратора розрахункових операцій є обов’язковим

З метою контролю за дотриманням законодавства в частині застосування реєстраторів розрахункових операцій під час здійснення торгівлі у мережі Інтернет, працівниками відділу фактичних перевірок Головного управління  ДПС у Чернігівській області проведено фактичну перевірку одного з інтернет-магазинів з комісійного продажу побутової техніки,  що здійснює діяльність у місті Чернігові.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: безробітні працюють на Перемогу

Службою зайнятості вже видано 6976 направлень безробітним на суспільно корисні роботи.  На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено близько 36 млн грн.

На вебпорталі ДПС України розміщено корисну інформацію для платників

У розділі «Онлайн-навчання» на вебпорталі ДПС, який містить корисну інформацію з податкової тематики, навички заповнення податкової звітності та розуміння оптимальних механізмів сплати, розміщено нові матеріали.

Місцеві бюджети Чернігівщини протягом січня – вересня 2023 року отримали 8 млрд гривень податків та зборів

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-вересень 2023 року надійшло 8 млрд грн від сплати податків і зборів, що на 31,4 відс. більше за факт надходжень дев’яти місяців попереднього року (+1,9 млрд грн). Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 1,3 млрд грн, решту ж коштів отримали бюджети територіальних громад.

АТ «Укртрансгаз» Мринське виробниче управління підземного зберігання газу оголошує про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами від виробничого майданчику: Компресорна станція Олишівка.

ЗАЯВА  ПРО  НАМІРИ

Податківці виявили у Чернігові мережу магазинів, що здійснювали торгівлю не облікованою підакцизною продукцією

Контроль за обігом підакцизних товарів у сфері торгівлі алкогольними напоями,  тютюновими виробами та пальним,  виявлення фактів незаконного обігу підакцизних товарів та недопущення ухилення суб’єктами господарювання від сплати податків на постійному контролі фахівців управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Чернігівській області.