Шановні працівники органів місцевого самоврядування, шановні депутати!

Дата: 07.12.2021 08:30

Прийміть найкращі  вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

Цей день стоїть в ряду дат пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, організаторів втілення в життя волі громад.
            З нагоди свята висловлюю вдячність за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадянську позицію усім працівникам органів місцевого самоврядування та депутатам  нашої громади.

Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, щастя, нових здобутків у праці, родинного затишку та здійснення життєвих мрій і сподівань, нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості у подоланні перешкод і досягненні бажаних результатів.

Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє додають сили та наснаги.

Селищний голова Сергій МАЛЕЦЬ