Фото без опису

Професійне свято - зазвичай визначна подія для людей окремо взятої професії. Проте, День працівника соціальної сфери не має чіткої галузевої належності, бо об’єднує людей, які присвятили своє життя благородній справі -роботі у соціальній сфері.

Користуючись нагодою, вітаю працівників державної служби зайнятості та соціальних партнерів. Щира подяка та низький уклін вам за людяність та небайдужість, самовіддану працю всім, хто опікується проблемами людей, віддаючи їм частину свого душевного тепла. Від вашого професіоналізму та особистих якостей залежить впевненість у завтрашньому дні багатьох людей в державі.

Від щирого серця зичу Всім доброго здоровя, миру та злагоди, добробуту та оптимізму.

Директор Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості