Шановні жінки Олишівської громади!

Дата: 07.03.2021 11:33

Щиросердно вітаю  вас з Міжнародним жіночим днемсвятом, яке символізує усе найкраще в нашому житті – доброту, тепло, щирість, любов і радість.

Дорогі жінки, берегині українського роду, велика вам дяка за життєдайну силу та наснагу, бо саме ви є джерелом життя, його красою та сенсом. Низький уклін вам за сумлінну працю, розуміння, милосердя, якими сповнені ваші ніжні душі!

Зичу вам міцного здоров’я, жіночого щастя, благополуччя та любові. Бажаю вам добра від людей, радості від дітей, щирого кохання та  родинного затишку.

Живіть в гармонії, посміхайтесь кожному новому дню, адже від ваших посмішок розквітають наші домівки, наші села, громади та квітне вся Україна. Нехай вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають вас від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою.

Нехай цей весняний день дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів. Зі святом!

Сергій МАЛЕЦЬ