Привітання селищного голови Сергія Мальця з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2021 12:11

Шановні земляки! Щиро вітаю вас із Днем Соборності України! 22 січня 1919 року здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України: на Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Возз’єднанню українських земель судилося навічно вкарбуватися в українську історію величним національним святом – Днем Соборності України. До цієї події українська нація йшла не одне століття. Низка поколінь українських патріотів плекала ідею створення Незалежної України. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутньої державності, заради можливості бути господарем на своїй землі Саме сьогодні, коли Україна і українці відстоюють своє право на самовизначення та самодостатність, історичний Акт злуки набуває нового символічного значення. Лише в єдності дій та соборності душ ми можемо зробити рідну країну економічно й духовно багатою, а Соборну Україну – могутньою державою, в якій кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено. Сьогодення свідчить: соборність уже глибоко пройшла через серця і душі українців, ми відчуваємо себе єдиним народом, який на своїй землі будує власний український дім. Міцного здоров’я вам, шановні земляки, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє Олишівської громади та України! Нехай любов до рідного краю міцніше згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання Олишівської ОТГ, усієї України! В єдності – наша сила! Миру вам і Божої Благодаті! З повагою, селищний голова Сергій Малець.