Шановні мешканці громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найголовніших свят нашої держави – Дня Конституції України!

24 роки тому наша країна прийняла історичний акт, який дав українцям найцінніше право – право на самовизначення,  а Україна стала незалежною, демократичною, суверенною та соборною.

Дорогі земляки, вітаючи вас із цим визначним Днем,  бажаю вам впевненості у завтрашньому дні, сили духу та усвідомлення захищеності своїх прав Основним Законом України, який втілює сподівання на  благополучне життя в рідній країні.

Щиросердно зичу вам миру, міцного здоров'я, добробуту і затишку у ваших родинах, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Конституції та процвітання нашої громади і держави!

З повагою

Селищний голова                                                       Сергій МАЛЕЦЬ