Дорогі діти! Шановні батьки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей!

Найбільше щастя – це щастя батьківства, яке проявляється у трепетному відчутті свого продовження на Землі, у теплих маленьких долоньках та допитливих оченятах, у радості першим невпевненим крокам і словам, та в багатьох інших благословенних речах, які засвідчують найміцніший зв'язок у світі.

Безмежна дяка та глибока шана батькам громади за виховання дітей. За те, що вкладають в них свої душі та серця, за турботу і безсонні ночі, за те, що виховують гідних представників української нації.

Я переконаний, що в нашій громаді живуть чудові, неймовірно талановиті та розумні діти, дивлячись на яких, я впевнено можу сказати, що майбутнє громади, та й всієї країни – в надійних руках!

Дорогі діти! Зростайте здоровими та щасливими, нехай доля буде до вас щедрою та прихильною, хай здійснюються  ваші найзаповітніші мрії! Будьте слухняними, ввічливими, добрими та чуйними. А ми, дорослі, зробимо усе для того, щоб ваше дитинство було дійсно щасливим!

Хай Олишівська громада розквітає від ваших посмішок та сяючих оченят!

Селищний голова Сергій Малець