Дата: 07.05.2020 11:11

Дякуємо і доземно вклоняємося перед живими ветеранами нашої громади, учасниками бойових дій Другої світової війни:

Лопаті Василю Івановичу – кавалеру орденів «Слави» IV ст., «Великої Вітчизняної війни» I ст., «За мужність» IІІ ст.

Трофименку Івану Андрійовичу – кавалеру орденів «Великої Вітчизняної війни» IІ ст., «За мужність» ІІІ ст.

Духну Степану Григоровичу - кавалеру орденів «Великої Вітчизняної війни», «За мужність» ІІІ ст., медаль «За Перемогу над Німеччиною».

Дякуємо вам за безсмертний подвиг у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Подвиг, що непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв Вітчизну. Обов’язок нащадків – бути гідними вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Дорогі ветерани, нехай мир і злагода завжди живуть у ваших душах і серцях, хай світле травневе свято Перемоги і наші щирі побажання додадуть вам нових сил та краплю радості.

На світлинах: Трофименко Іван Андрійович, (смт.Олишівка)

Духно Степан Григорович, (село Смолянка)

Лопата Василь Іванович, (смт. Олишівка)