Голова Олишівської ОТГ

Малець Сергій Вікторович

Народився 19 серпня 1990 року в с. Щигліївка  Коростишівського району Житомирської області. Громадянин України.

Освіта:

• У 1997 році пішов до першого класу Олишівської ЗОШ І-ІІІ ст.. В 2007 році закінчив школу та отримав атестат «Про повну середню освіту».
  • З вересня 2007 року по травень 2012 року навчався в Чернігівському державному технологічному університеті на Економічному факультет за спеціальністю «Облік і аудит», по закінченню отримав диплом спеціаліста.
  • Навчаючись в університеті, паралельно з вересня 2009 року по червень 2011 року проходив навчання на військовій кафедрі при Чернігівському державному технологічному університеті від Сумському державному університеті, по закінченню якої склав військову присягу та отримав звання молодшого лейтенанта запасу.

Трудова діяльність:

• З січня 2014 року працював на посаді оператора комп’ютерного набору (виконуючим обов’язки головного бухгалтера) в Серединській сільській раді Чернігівського району Чернігівської області.
  • 20 березня 2014 року був призваний до лав Збройних сил України по частковій мобілізації. Службу проходив на посаді командира взводу батереї управління та артилерійської розвідки.
  • В травні 2014 року було присвоєно звання лейтенант.
  • З 28 грудня 2014 року по 21 лютого 2015 року приймав безпосередню участь у проведенні Антитерористичної операції на сході України.
  • 20 березня 2015 року був звільнений в запас та зарахований до основного резерву.
  • З листопада 2015 року по жовтень 2017 року  працював на посаді Олишівського селищного голови.
  • З жовтня 2017 року обраний головою Олишівської ОТГ

Партійність: безпартійний.